Projekt: Rectus Wood OÜ põhivara soetamine
Elluviimise aeg: 2018 aasta
 
Projekti üldeesmärgiks on anda hoogu ettevõtte arengule, investeerides põhivarasse, et alustada kohalikust toorainest valmistatava täispuidust mööbli tootmisega. Ettevõtte loomiseks on koheselt investeeringu vajadus suhteliselt suur ning liiga aeglaselt investeerides on oht ettevõtte hääbumiseks enne korraliku käivitumist.
 
Projekti kitsamaks eesmärgiks on investeering ettevõtte põhivarasse, soetades nn teise investeeringuna seadmed nii plaatdetaili kui täispuitmööbli tootmiseks. Plaanitakse soetada: freespink, höövelpink, lintlihvija, lintsaag, kompressor Atlas Copco ja paksusmasin. Käesoleva projekti raames soetatavate seadmetega on võimalik mehitada vähemalt kaks töökohta, tagada kvaliteetsed ja kaasaegsed töötingimused ning kvaliteetne töö tulemus ja toota kvaliteetseid tooteid kvaliteetsete juhtimispõhimõtete alusel.
 
Projekti tulemusel on käivitunud Karksi-Nuias peamiselt Eesti turgu teenindav mööblitootmise ettevõte, kes kasutab kaasaegseid ja innovaatilisi seadmeid ning loob kohalikele keskmisest kõrgemalt tasustatud töökohti, sh suure lisandväärtusega tooteid tootes.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega.